درباره چلینو

نکاتی پیرامون محصولات و اهداف CHELINO

امن، به روز، شیک، مقرون به صرفه
کمپانی Chelino، بهترین محصولات مخصوص کودکان را از اروپا، آسیا و آمریکا با قیمتی مقرون به صرفه مستقیماً به بازار کشورهای آفریقای جنوبی وارد می‌کند.
تمامی‌محصولات کمپانی Chelino به دلیل کیفیت بالا و ویژگی‌های منحصر به فرد آنها، به این کشورها وارد شده و با توجه به مرغوبیت جنس و به روز بودن آنها و همچنین بر مبنای نوع و کاربرد آنها برای سنین مختلف طبقه‌بندی شده است تا موجبات رضایت کودکان و همچنین والدین آنها را فراهم سازد.
کمپانی Chelino در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی واقع شده است و زیرمجموعه ی مرکز بین المللی عرضه ی محصولات کودک می‌باشد و یک مرکز توزیع جهانی به شمار می‌آید و به علاوه, به طور بسیار دقیقی مدیریت و اداره می‌شود. این کمپانی، دارای یک نمایشگاه بزرگ است که در آن طیف گسترده و متنوعی از محصولاتش را از طریق ویترین‌های مجلل در معرض دید مشتریان قرار می‌دهد و همچنین قادر است که سفارشات متنوعی را متناسب با درخواست مشتریان آماده کند.
کمپانی Chelino، متعلق به برادران عیسی می‌باشد و توسط آها مدیریت می‌شود، احساس نزدیکی قلبی که نشاءت گرفته از رابطه خانوادگی آنها بود و همچنین وجدان کاری جدی ای که حاکم بر عملکرد این کمپانی می‌باشد، موتور محرک شروع تجارت این کمپانی در سال ۱۹۹۵ و همچنین ادامه یافتن آن تا امروز با بیش از ۵۰ کارمند که در پیشبرد و رشد روز افزون این کمپانی موثرند شده است.
همچنین این کمپانی به کیفیت همه محصولات خود مفتخر است و این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که تمام محصولات دارای بالاترین کیفیت و استاندارد هستند و مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و به علاوه تمامی‌کالاهای وارداتی ]به آفریقای جنوبی[ قبلا در اروپا تست شده‌اند و جدیدترین تأییدیه‌های ECE را دریافت کرده اند.
Chelino، نامی‌تجاری است که مختص آفریقای جنوبی ایجاد شده است. شعار این کمپانی مؤکدا متمرکز بر کیفیت و مقرون به صرفه بودن می‌باشد. “بالاترین کیفیت با پایین ترین هزینه”